| BoogieqTp a întrebat:

Salut, am un volan cu pedale Logitech driving force ex care este compatibil cu pc,ps2, ps3. Stie cineva cum sa il fac sa mearga pe Gta4(pe pc)? ca pc imi vede volanu dar nu-l pot folosi.

6 răspunsuri:
| Ryuunosuke a răspuns:

Nu ai cum. Nu mai la anumite jocuri merge volanulhappy

| BoogieqTp explică (pentru Ryuunosuke):

Acele jocuri fiind?

| Cristi19991999 a răspuns:

Hmmm ai facut setarile? si crizatu are dreptate la unele jocuri nu merge

| imax a răspuns:

Ai nevoie de un driver, probabil. Daca ai primit un CD cu volanul(in cutie) poate fii driverul, care trebuie instalat.

| BoogieqTp explică (pentru imax):

Cd nu a avut, a fost doar volanul si pedalele si niste pungi in care erau.

| imax a răspuns (pentru BoogieqTp):

Pai, atunci cauta un driver pe net