| MarioAdrian a întrebat:

Am un Windows 10 care a venit preinstalat cu laptopul dar acum dupa 2 zile de folosinta nu mai pot accesa Microsoft Store. Ma putetu ajuta cum sa rezolv?

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

Verifica folosind Task Manager daca nu exista cumva o instanta activa a aplicatiei.

Totusi cele mai multe probleme sunt cauzate de Contul Microsoft sau ora/data pusa incorect ( aparent si o secunda conteaza ).

Microsoft a imbunatatit Store-ul, dar personal tot mi se pare inutil ( asta daca nu ai Windows 10 S ). Nu stiu ce ai vazut atat de interesant la el.

2 răspunsuri:
| Ssssmokin a răspuns:

Cel mai probabil este de la contul Microsoft.

| Ax3LdeV a răspuns:

Si trebuie sa visam noi ce eroare iti da?