| CosminGK a întrebat:

Am un z390 aorus ultra, i7 9700k, 1070, ssd si hdd, cooler corsair h115i. Caut o sursa ok, cu 80 goldnsi 90 eficienta. Am vazut un corsair cs750m, si un gigabyte g750h. Voi ce ziceti? Puteti sa recomandati si altceva mai bun. Va multumesc.

3 răspunsuri:
| CosminGK explică:

Nu am sa ma pun la mintea ta de copil de 10 14 ani maxim. Ai dat dovada prin acest comentariu de maxima prostie si idiotenie plus lipsa celor 7 ani de acasa. Te rog frumos, strange ti jucariile de aici si joaca te altundeva. Salut

| krt0f1oR a răspuns:

Corsair CS750M, am mai multa incredere in Corsair, pana la urma e un brand mare

| CosminGK explică (pentru krt0f1oR):

Asta stiu ca e brand mare. Da am auzit pareri naspa despre ea.