| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am urmatoarea problema la laptop: Am rupt mufa de la jack in interior si a ramas acolo, cum reusesc sa o scot? Mentionez ca nu se poate apuca de ea, e rupa si e in interior. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam naspa.Trebuie demontt si impinsa mufa din interior spre iesire.Tot la service.Lol cu pensetalaughing

| L09L09L09 a răspuns (pentru anonim_4396):

Zice ea bine cu penseta ceva, dar nu a inteles ca e rupta in interior laughing Deci daca desfac laptopul merge impinsa din interior, da?

| anonim_4396 explică (pentru L09L09L09):

Du-l la un service.Am spus asa, dar nu stiu daca merge sigur, nu am avut niciodat problema asta.

| Anonima69Sexylove a răspuns:

Ar trebui sa iei o penseta si sa incerci sa o scoti! Si daca nu merge ar trebui sa fugi pana undeva sa ti-l repare! big grin