| BloodDrinker43 a întrebat:

Salut, am varsat bere pe tastatura laptop-ului meu si tastele nu mai functionau cum trebuie (trebuia sa apas de 5 ori ca sa tasteze). L-am dus la un service si mi-a spus tipul de acolo ca tastatura mi-e compromisa si ca trebuie sa mi-o schimbe. Cand am mers sa-l testez, trebuia sa apas tastele tare ca sa mi le ia in considerare, tinand cont ca el mi-a schimbat grafitul ala de la tastatura. M-a aburit el cu o explicatie de ce dau rateuri tastele si m-a scapat si de 200 de lei. E normal ca tastatura sa nu mai fie ca inainte sau ar trebui sa ma duc inapoi la el?

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Daca ti-a schimbat tastatura ar trebui sa fie ca noua, sa mearga exact cum mergea inainte. Du-te inapoi si ia-te putin de el. Probabil a incercat sa te pacaleasca. Daca esti minor ia un parinte cu tine, probabil de aia ti-a facut asa.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Tea dat teapa. Recomand sa mergi la el sa insisti oana merg cum trebuie. Teoretic trebuia sa schimbe tastatura cu totul.

| PainTech a răspuns:

Doua sute de lei si tot fara tastatura?