| GeoMax a întrebat:

Salut, am varsat sirop pe tastatura si iluminarea face fite gen culorile sunt altele decat la celelalte taste (doar pe partea de jos am varsat) iar unele taste nu sunt iluminate ca celelalte sau deloc. ce as putea sa fac in afara sa o dau la garantie (ultimul lucru)

3 răspunsuri:
| Bandit288 a răspuns:

Daca e tastatura d'aia de gaming, scumpa, ti-ai facut-o cu mana ta.
Cumpara-ti alta happy

| K0sti a răspuns:

Ce garantie mai visezi?

| danutzu96 a răspuns:

Garantie rolling on the floor, ma faci sa rad. Daca tastatura este scumpa du-te la un service sa ti-o curete cu alcool tehnic. Daca nu, alta.