| imStorm3r a întrebat:

Am venoie de ajutor urgent!
Am vrut sa descarc daemon tools, am facut asta de multe ori, dar ei acum nu stiu ce au fumat... mi-a bagat o tona de programe cu virusi!
Imi consuma 100% din procesor
Si nu ma lasa sa le dezinstalez
Am o chestie din processes numita MsMpEng.exe de la Antimalware Service Executable care am cautat pe net cat am putut si vad ca e de la aia...va rog ajutati-ma sa scap de asta Funda!

Răspuns Câştigător
| ReplayHD a răspuns:

Intra in safemode si le stergi, iti instalezi / cumperi / cauti ccleaner si un antimalware, stergi toate cookiurile si istoricul din toate browserele folosite, apoi restart, finish and you are clean

| imStorm3r explică (pentru ReplayHD):

Ai putea te rog sa pui niste etape? gen
1. faci aia
2. dai acolo etc.

| imStorm3r explică (pentru ReplayHD):

Eh, am facut windows restore si m-am scapat... iti dau funda oricum ca ai fost singurul laughing)