| Anoni2m23u a întrebat:

Salut, am vrut să adaug fonduri pe contul paypal și am primit o eroare! De ce?! https://prnt.sc/r0t8l0

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Problema e de la banca, din cate deduc eu, cu contul/cardul.

| GPA a răspuns:

Șterge banca din contul PayPal și adaug-o iar. Dacă nu reusesti să depozitezi fondurile în balanța PayPal, înseamnă că serverul băncii nu răspunde și nu trimite cererea de retragere a banilor din cont la PayPal. Încearcă o conexiune la internet prin Wifi-ul personal sau prin date mobile. Așteaptă o perioadă de timp și încearcă din nou. Cu siguranță se va face o mentenanță a contului bancar. Dacă problema persistă, contactează bancă și explică-le situația.