| BostanDaniel1974 a întrebat:

Salut am wind8.1 am facut o nouo actualizare la windows si acum windows media player nu imi mai vede toate videoclipurile

1 răspuns:
| YahWav a răspuns:

Acolo in media player trebuie sa ai in stanga o iconita cu o rola de film langa care scrie video, da click dreapta si ar trebui sa iti apara ''Manage Library'' practic selectezi partitia sau locul in care le ai salvate si practic iti scaneaza locatia respectiva. (ai acolo ''ADD'' si adaugi locatia sau poti chiar toata partitia)