| idk98123 a întrebat:

Salut!
Am windows 10, iar ieri seara am dat clic pe lupa de search din taskbar, ca sa deschid word-ul. Dupa aceea, mi-au aparut la recente niste fisiere care nici macar nu se afla in pc. Nu am apucat sa fac screenshot, dar fisierele erau tot in word si cica se aflau in "C:\Users\Asus\...\", dar nu e niciun user numit Asus in laptop. Am incercat sa dau clic iar pe lupa, dar au disparut. Am cautat foldere cu numele Users sau Asus, dar nu am gasit nimic. Cum se putea intampla asta?

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Ai cumparat laptopul de la altcineva, si cu Windows preinstalat?

Daca nu, poate ca cineva care mai are acces la calculator/laptop a introdus cla un moment dat un stick si a deschis niste fisiere de pe el.

| idk98123 explică (pentru NLS):

Doar eu am acces la laptop. Poate a fost de pe hard-ul extern pe care umblasem cu o zi in urma, zici bine. Mersi!

3 răspunsuri:
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Deschide This PC, du-te la categoria View de sus si bifeaza Hidden items si mai cauta o data acolo

| idk98123 explică (pentru codrinmaestruldumelor):

Este deja bifata, tot nu am gasit nimic