| Chief a întrebat:

Am windows 10 si la start,unde sunt niste patrate ca sa pornesc diferite programe, imi apar acele patrate cu semnul de download. Cand apas pe ele imi deschide aplicatia Get started si imi arata cum sa ma conectez la internet, dar eu sunt deja conectat.Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Guiinnmortal a răspuns:

Nu stiu mai degraba ar trebuie la inceput dupa installarea trebuie sa apesi pe patrat -windows si iti apare vrei sa te conectezi la Microsoft ca sa ai acces la cortana dar cum ai spus tu, nu stiu probabil trebuie sa pui alt windows 10