| deyutz95 a întrebat:

Salut, am windows 10 si vreau sa folosesc skype problema este ca la mine la laptop am doar o mufa jack care este si pentru casti si pentru microfon si cand folosesc skype cealalta persoana nu ma aude am facut si acel test microfonul meu nu merge de la casti decat daca este foarte aproape de gura si eu as vrea sa folosesc microfonul de la laptop, la inceput imi mergea microfonul de la laptop

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa o pauza, bea o gura de apa, rasufla putin si repeti intrebarea, pentru ca sicer, nu am inteles nimic.

| deyutz95 explică:

Nu imi merge skype, la inceput mi-a mers, cum fac sa pot folosii microfonul laptopului am facut toate variantele. team speak merge dar numai daca ii dau din control panel de la laptop sa isi rezolve singur problemele cu microfonul