| YoYo a întrebat:

Am windows 7 (64bit) si am intampinat o eroare majora. Orice program pe care vreau sa il rulez, trebuie sa il pornesc cu run as administrator. Cum pot face sa le pot deschide normal cum faceam inainte?

2 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Click dreapta pe programul cu pricina, Properties>Shortcut>Advanced>Bifezi "Run as administrator".

Numai bine,
Shinwinking

| monstrulet a răspuns:

Daca te enerveaza chestia asta, poti dezactiva UAC.(il gasesti in control panel- user accounts- change user account control settings si misti slideru in jos de tot).