| Andreiii19 a întrebat:

Am windows 7 home basic si de acum 1 saptamana nu mai detecteaza nici un sunet. La audio settings nu mai afiseaza nimic.
Prima data nu se mai auzea sunetul in Counter-Strike si dupa 30 minute - 1 ora nu mai mergea de loc a disparut tot ce era la audio.
Ce pot face?

6 răspunsuri:
| Muresan_Marius_Ioan_1975 a răspuns:

Reinstaleaza driverul de sunet, daca zici ca la audio settings nu apare nimic.

| K0sti a răspuns:

Sa reinstalezi driverul, ce ai putea sa faci...greu!

| Andreiii19 explică:

Aveti un link de la un driver bun? laughing

| Andreiii19 explică:

Am reinstalat driverul si dupa aceea mi-a dat eroarea asta:
One or more audio service isn't running Not Fixed

| Andreiii19 explică:

M-am dus la run - services.msc - windows audio iar cand dau pe start sa porneasca sunetul imi da eroarea asta:
Windows could not start the Windows Audio service on Local Computer.
Error 1079: The account specified for this service is different from the account specified for other service running in the same process.

| Muresan_Marius_Ioan_1975 a răspuns (pentru Andreiii19):

Driveri de sunet sunt multi, daca nu sti ce placa de sunet ai, cauta driverul cu Driver pack solution, iar daca sti ce placa de sunet ai incearca pe site-ul oficial al placii de sunet.(vezi sa fie pentru sistemul tau de operarea)