| Dragooos a întrebat:

Salut, am windows 7. In bara am upgrade windows 10, scrie ca este compatibil, sa ii dau upgrade? Eu nu am drivere la pc, stie cineva daca ii dau upgrade imi va cere drivere? Nu as vrea sa stau sa le iau de pe net, are cineva idee?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai Windows 7 cu licenta cumparata, da! Daca nu, nu te sfatuiesc s-o faci. Mai bine fa ca mine: am trecut pe Linux.

| darrio2007 a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa faci asta. Inca mai are probleme. Una e sa il instalezi tu si alta este sa il upgradezi.Pe multi i-am auzit vaitandu-se.

| K0sti a răspuns:

Si daca le iei de pe net care e problema? Puturosi...

| TheGazeTTeRuKi a răspuns (pentru K0sti):

Asa ai facut la toate raspunspurile? ca sa ei si tu un preimu pffffffffffff

| K0sti a răspuns (pentru TheGazeTTeRuKi):

laughing Vrei sa confirmi ce ti-am spus mai inainte?

"sa ei"? Asta in ce limba e?
Fugi la culcare ca ti-a trecut ora!

| untu a răspuns:

Iti recomand sa ramai la windows 7! La windows 10 mai sint ceva probleme tehnice si de soft cu driverele, asa ca va mai trebui sa mai astepti!

| GolopențaAdrian a răspuns:

Cand faci upgrade-ul la windows 10 el singur cand se upgraideaza instaleaza driverele asa a fost si la mine cand l-am instalat