| Andrei_Pavaliu_2001 a întrebat:

Salut am windows 7 ultimate si de cand mi.am reinstalat windowsul foarte multe jocuri imi fac figuri de ex cs 1.6 nu merge sa schimb pe opengl si am toate driverele la zi de la fujitsu si le.am updatat cu un driver booster si cred ca driverele care le am de la fujitsu nu sunt compatibile cu placa video si cu windowsul si as vrea sa le schimb de la alt producator stie cineva vreun site de unde sa iau toate driverele la zi? si cum sa le dezinstalez pe astea? fara a da restart la windows

1 răspuns:
| awspam a răspuns:

Pune open as admin sau pe windows xp sa mearga. w7 mai mace figuri