| Boss491 a întrebat:

Am windows 8.1 pro si vreau sa-i bag windows 8.1, dar cand bag sa descarce windows 8.1 cu media creation tool da eroarea asta https://imgur.com/a/dvNYt
Ce sa fac?! Inainte nu dadea eroare asta va rog ajutor. Funda

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu ti s-a descarcat complet fisierul.
Cauta si descarca kit-ui de instalare sub format imagine ISO.

Cu un program de scriere CD/DVD scrii din aceea imagine un DVD de instalare, bootabil sau faci un stick USB bootabil. Pornesti calculatorul de pe DVD sau stick si procedezi la instalare.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Fa-ti un dvd sau un stik butabil si instaleaza windowsul din bios la mediacreation nu prea merg toate windowsurile de exemplu wind10 merge

| KanekiMalai a răspuns:

Pas 1baga maincraft pe un stick si baga win xp pe dvd
pas 2 arunca stikul cu minishit pe jeam si instaleaza win 98
pas 3 invocati puterile bunicilor tai sa faca din win 3.1 win 9
pas 4 gata acum esti un retard