| FriendsShow a întrebat:

Salut.Am windows xp.Am intrat in panou de control,conturi utilizator, apoi am observat ca pe langa contul meu care are un anumit nume mai este si altul cu numele ASP.NET machine.Ce este acesta.Nu imi apare atunci cand aprind calculatorul pe care cont sa intru.Deci ce este acela? Sa il sterg?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa-l stergi.Ai instalat windowsul cuplat la retea?

| Kenwill a răspuns:

A fost creat cand ai instalat Microsoft.Net Framework si da, poti sa-l stergi pentru ca daca nu ai de gand sa programezi in asp.net, nu iti foloseste. Dar nu are nimic daca il pastraze, e alegerea ta.