| Alexxxxxx34 a întrebat:

Am Windows Xp Pro SP3 si doar 1GB de RAM. Cum pot sa fiu in siguranta? Stiu, trebuie sa fac upgrade la Win7 dar nu cred ca o sa mearga bine. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Merge si cu 1 GB RAM.

| RaduTN a răspuns:

Nu-i mai asculta pe toţi care iţi spun că dacă ai Windows XP nu eşti in siguranţă. Instalează-ţi un antivirus bun şi gata.Halogen spunea că dacă ai 1GB Ram o să-ţi meargă Windows 7 bine. Nu-i crede pe toţi. Doar de la 4GB Ram poţi să foloseşti W7 perfect.

Bft wave

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dar ce iti da impresia ca nu esti in siguranta?