| jupiter530 a întrebat:

Salut.Am yahoo messenger 11 si pana ieri seara a mers.Ieri seara a cazut 1 ora netul cam asa si pe urma nu mai merge sa ma conectez.imi apare Yahoo Messenger Troubleshoot ca si cum nu as fi conectat la net dar eu sunt si imi merge totul in afara de messs.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| catablondu a răspuns:

Salut, incearca sa reinstalezi yahoo messenger, aceeasi versiune. E o eroare care imi apare si mie uneori, dar dupa reinstalare e in regula. Daca nu, incearca dupa ce restartezi computerul, deconectezi si reconectezi internetul.

4 răspunsuri:
| Remus13 a răspuns:

Dezinstaleaza versiunea de yahoo pe care o ai acum in calculator si intra pe site-ul oficial de pe yahoo si downloadeaza ultima versiune aparuta. Sigur o sa-ti mearga!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a intimplat si mie cu citeva zile in urma. Nu recunostea nici parola. Am intrat pe YahooMessenger.com (tot nu recunostea parola) si cu raspunsurile la intrebarile de siguranta am rezolvat. Acum m-am invatat minte si retin intrebarile, fiindca am patit-o. Succes!

| jupiter530 explică:

Multumesc la mine a mers blondule

| Lioksk a răspuns:

Logheaza-te pe yahoo.com mailwinking
si apoi intra pe messengerul de pe desktop
o sa mearga :X!
sper ca te-am ajutat happy