| Andrei26253 a întrebat:

Salut,am 17 ani și nu mă lasă să îmi fac cont de yoxo așa că am băgat buletinul mamei dar plătesc cu cardul meu de debit. Există vreo șansă ca mama să afle de asta?

Răspuns Câştigător
| Oyasumi a răspuns:

De obicei se ia cate 1 leu si apoi ti-l da inapoi, daca nu se uita la extrasul de cont pe luna asta n-ar avea cum sa afle. Nu-i apare cv notificare specifica. Am facut si eu d-astea laughing totusi grija mare la abonamente, eu mi-am luat teapa pe scribd, am uitat sa-l inchid dupa perioada gratuita si a supt bani. laughing
Spor!