| sskrillex96 a întrebat:

An un laptop si nu imi merge la el un difuzor. Inca nu stiu daca este ars sau e din cauza la fire, dar daca e bun difuzorul si ii leg firele la celalalt difuzor se poate sa mearga?

2 răspunsuri:
| Kappel_Marika_1938 a răspuns:

Depinde ce difuzor: difuzorul la Youtube, Facebook, cel original sau altul. Cel mai bine e sa il duci la reparatii. Stiu cum e sa patesti asa ceva.

| sskrillex96 explică (pentru Kappel_Marika_1938):

E vorba de boxele lui de sunet. Dar nu se numesc "boxe" pentru ca sunt deja incorporate. E vorba de difuzoarele de sunet