| Madalin45 a întrebat:

Salut, antivirusul "avast" isi face treaba singur?
Gen daca descarc ceva si are keylogger mi-l sterge automat?
Ofer funda pentru raspuns

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Avast free e cel mai bun. Nu merita sa dai bani pe un antivirus platit. Recent avast a cumparat AVG si are acces la tehnologia si bazele de date a 2 antivirusi.
Daca vrei sa eviti o infectie cu virusi gen: malware, spyware, adware, keylogger, pup's, etc. foloseste site-ul www.virustotal.com.
Aici poti sa incarci orice program sau fisier, luat de pe net - și este scanat cu 63 de antivirusi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru gabicoo):

"Avast free e cel mai bun", omora-te si tu.

| Alex007xD a răspuns:

Salut. Avast te ajuta doar pe internet, iti salveaza email-urile, parolele, te avertizeaza daca descarci ceva cu virus. Avast te protejeaza doar online pe internet, nu are treaba cu keyloggeri, etc.
Eu folosesc AVG si sunt multumit de el. Te ajuta si pe internet, si te ajuta si la keyloggeri.

| dubfreeromaniasmoke a răspuns:

Da. cu siguranta

| WWB a răspuns:

Nu. Pentru keylogger foloseste Zemana AntiLogger.