| AlexanderAlex1 a întrebat:

Salut, anul trecut puteai sa bagi bani in steam prin aparatul qiwi(minim 1 leu) si acum nu mai merge. Intrebarea mea este daca exista o chestie in care sa bag bani putini, de exemplu azi 5 lei, maine 3 lei, etc. Si sa cumpar ceva de pe steam.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa bagi bani in steam trebui sa pui minim 5€ nu poti mai putin de atata

2 răspunsuri:
| Cosmin370 a răspuns:

Pai acum nu mai poti face asta... Trebuie sa pastrezi cate 25 de lei si sa te duci la un zebra pay acolo trebuie sa selectezi Pay Safe si sa introduci banii. Vei primi o hartie cu un cod iar codul acela trebuie bagat in steam si sa selectezi 5 euro