| anonim_4396 a întrebat:

Salut, are ceva daca iau ultima versiune de bios la placa de baza 760gm-p23 (fx) ( sa nu am probleme cu cel vchi dupa ) pentru a recunoaște procesoru fx 4320? deoarece nu il vede deloc. nici nu porneste...

2 răspunsuri:
| HandaSei a răspuns:

Logic că trebuie să faci update! La orice program/OS/drivere, e recomandat să ai mereu ultima versiune a acestuia instalată!

Atât procesorul cât și placa de bază sunt pe Socket AM3+, adică nu este nici cea mai mică șansă ca acestea două să devină incompatibile, asta indiferent de versiunea driverelor de sistem(vechi sau noi) pe care le folosești!

| Nuvr a răspuns (pentru HandaSei):

Mda cred ca am primit un produs gata defect...