| Benyamin173 a întrebat:

Are cineva un cont de clash royale si mi l poate da free? V as fi recunoscător dacă ați putea sa mi l dați deoarece mi am pierdut contul acum vreo 6 luni si acum vreau iar sa joc dar e aiurea sa o sau de la 0. Va pot da 10 sau cate coroane vreți! Daca doriti sa imi dati un cont scrieti mi in privat!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conform politici Supercell vanzarea sau donare unor conturi de clash royale/clash of clans/brawl stars e ilegala iar contul cumparat/primit poate fi banat daca ai o problema cu contul intra pe clash royale la setari, pe Help and support si apoi pe Lost Account si acolo ai doua articole ce te pot ajuta iar daca tot nu reusesti poti contacta un profesionist apasand pe iconita din coltul de dreapta sus. Sper ca ti-am fost de ajutor!