| Transformice1 a întrebat:

Salut, as avea nevoie de 5-10 oameni care sa se iscrie pe un site care lanseaza o moneda virtuala in Octombrie si pentru oamenii adusi primesc ceva puncte care ii transform in moneda aia sa zic asa, chiar as vrea sa ma implic dar e greu singur. Site-ul nu e teapa ca gen nici mie nu imi plac ca sunt de cam 1 saptamana pe el si totul e ok. asa ca in caz ca vrei sa ma ajuti. as aprecia efortul

https://beta.coinbundle.com/......ps?/signup

MULTUMESC!

1 răspuns:
| Frank51 a răspuns:

Network connection failed

{"statusCode":400,"error":"Bad Request","message":"Invalid cookie value"}

Eu zic sa schimbi link-ul.