| maruneakflorin a întrebat:

Salut,as avea o mica problema si sper sa ma puteti ajuta, pana sa imi reinstalez windowsul pe laptop imi mergeau comenzile combinate cum ar fi FN+f3 si restul, mentionez ca e un laptop gaming, dupa ce am reinstalat windowsul am pus driverele imi merg toate comenzile doar ca sunt unele comenzi in care nu imi aparea imaginea specifica pe desktop cand le tastez dar ele functioneaza, sper ca ati inteles si ma puteti ajuta, dau funda!

15 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Instaleaza-ti Driver Pack! Iti va gasi el driverele. http://bit.ly/2JjWsai

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mai este o varianta pe care eu am folosit-o cand aveam Windows si mi-a placut foarte mult: http://bit.ly/2HeCsTa Driver Pack are avantajul ca lucreaza si fara net.

| maruneakflorin explică (pentru Salontanul):

Am incercat sa instalez driverele cu un anumit program de drivere parca era driver 8 sau asa ceva si degeaba

| Wr3nch a răspuns:

E cumva laptopul asta de gaming un Asus?

| maruneakflorin explică (pentru Wr3nch):

Da Asus fx504

| maruneakflorin explică (pentru Wr3nch):

Da,e Asus fx504

| Wr3nch a răspuns (pentru maruneakflorin):

Intoarcel cu fundul in sus si zi-mi care versiune de fx 504 e ca is cam 3.

| lpavel a răspuns (pentru maruneakflorin):

Sigur e fx504? pentru ca asta nu gaseste... uita-te mai tent la serie si cauta tu driverele aici, descarci si instalezi, dai restart si va fi ca atunci cand l-ai cumparat, Link:
https://www.asus.com/support/Download-Center/

| maruneakflorin explică (pentru Wr3nch):

Este GD

| lpavel a răspuns:

Instaleaza driverul original pentru tastaura de pe cd-ul cu drivere pe care ti-au dat-o la cumpararea laptopului!

| maruneakflorin explică (pentru lpavel):

Nu am CD, niic nu am unde pune CD, trebuie driveru de la tastatura sau de la a altceva?

| Zuzu1991 a răspuns:

Cauta modelul de laptop la producator si downloadeaza drivere SI SOFTWARE (tastele speciale sunt dintr-un soft proprietar al producatorului)

| al0o0o0 a răspuns:

E posibil sa-ti functioneze doar tastand f-urile acum, fara fn.

| maruneakflorin explică (pentru al0o0o0):

Imi merg toate comenzile legate de Fn+... doar ca la unele comenzi nu imi afiseaza pe ecran, cum ar fi modul de ventilatie de racire camd sunt in jocuri si nu imi dau seama daca e la maxim sau medium

| al0o0o0 a răspuns (pentru maruneakflorin):

Atunci nu stiu ce sa-ti zic.