| Cerbul47 a întrebat:

Salut,as avea o problema care nu stiu cum sa o rezolv.Cad pornesc Pc-ul imi apare o eroare ca BootMGR lipseste,am incercat sa rezolv problema prin restaurarea sistemului de la setările windows si nu a mers,am mai incercat sa dau reparare inainte de pornire tot de la setarile windows dar nu a mers,am mai incercat sa il repar din consola(tot de la setările windows),iar mgr am reușit să îl fixez dar boot imi da acces denited, asa ca am reinstalat windows-ul sa vad daca pot sa rezolv asa si nici asa nu a mers.Ce as putea face si ce ar putea fi problema?

4 răspunsuri:
| Cerbul47 explică (pentru dannyel86):

Nimic nu a funcționat...

| Cerbul47 explică (pentru dannyel86):

Imi tot zice ca am acces interzis la foldere

| dannyel86 a răspuns (pentru Cerbul47):

Reinstalare sistem de operare cum s-a facut? Ai formatat partitia cu Winodows (sau tot hardul, daca ai o singura partitie)? De obicei, cand reinstalezi de la zero un sistem de operare, ai toate drepturile unui veritabil Administrator si nu intampini probleme de blocare a accesului la foldere.
Daca problema ta pare de nerezolvat, te sfatuiesc sa apelezi la un service sau la o persoana care are cunostinte IT si care poate oferi o solutie practica.