| SquishyGuy a întrebat:

Salut, as avea si eu nevoie de ajutor. am un buget de 1500 de lei. si as vrea un pc sa duca macar pe medium majoritatea jocurilor. as fi foarte recunoscator daca un cunoscut in domeniu ar putea sa-mi faca si mie o configuratie? mersi anticipat.

4 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Fix în 1500, nu prea am cum să mă încadrez, dar ăsta ar trebui să ruleze cam orice joc, nu neapărat pe toate cu detalii la maxim full HD, dar majoritatea merg pe detalii maxime la rezoluții mai mici.

| SquishyGuy explică (pentru 0rlando):

Ai uitat sa postezi link? ( : Ori pierd eu ceva?

| 0rlando a răspuns (pentru SquishyGuy):

Se poate :D Oricum, uite aici link http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/893283/

| rRamses a răspuns:

Uite asa e si al meu si iti spun ca sunt foarte multumit de el imi merge orice joc dar cele care cer cerinte foarte mari imi merg pe medium ca pe hight am putin lag.Dar e un pc super ok si daca vrei poti sa ii schimbi placa si sa ii mai bagi niste ram daca vrei sa iti mearga orice joc pe hight.
http://www.cel.ro/......630-2gb-l/