| ROManizatul a întrebat:

As dori o pararea despre urmatoarea unitate centrala :http://www.cel.ro/......-serial-l/

7 răspunsuri:
| St3fan97 a răspuns:

Tot destul de bun in afara de placa video pe care nu vor merge foarte multe jocuri!

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Nup....mai bine iti iei SHwinkingla pretul ala iti iei un i3 cu un video nVIDIA

| al3xander a răspuns:

Procesorul si placa video nu ma prea incanta, ma rog pentru pretul asta este ok insa eu as mai strange bani ca sa-mi iau ceva mai bun

| tr3ig a răspuns:

Procesoru e bun ramii sunt buni, in schimb placa video lasa de dorit. mai cauta

| tr3ig a răspuns:

Http://www.cel.ro/......620-1gb-l/ asta e mult mai buna

| cipri3 a răspuns:

La acest pret este foarte bun.Un prieten si-a facut calculatorul pe piese si a dat 2000lei si are procesor single 2, 7ghz, placa video 4gb, ram 4gb si hard 500gb

| ROManizatul explică:

Parere*