| RăzvanSTO a întrebat:

As dori o unitate pana in 1300-1500 de lei care sa ruleze decent GTA V, Fortnite, CS GO, Mafia 3, jocuri precum acestea. Mentionez ca as dori ca placa sa fie dedicata. Ofer funda celui mai bun raspuns, multumesc!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu zic de asta ca ar fi bun: http://bit.ly/2IJuW3x Are si 12 luni garantie. Are SSD care- foarte rapid. Mai pui ceva bani si-ti iei o placa video si gata. Daca iei de pe OLX risti sa te trezesti acasa cu o carcasa goala. Am mai citit zilele trecute ca unul a comandat o geaca si a primit in colet carpe.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din păcate, cu criptomonedele nu mai găsești calculatoare de buget, va trebui să cumperi unul la mâna a doua cu atâția bani.

| CentyLox a răspuns:

Olx frate olx. PC pe bucati SH ram ddr3 si gtx 950 duce ce vrei tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacata se poate doar second hand.
Din fericire exista site-uri precum OLX si poti gasi mai rapid componente.
GTX 900-series, un procesor quad core si RAM de la DDR3 in sus duce lejer cerintele tale.

| RăzvanSTO explică (pentru Salontanul):

Am auzit si eu chestii de genul, da am gasit pana la urma o unitate de pe pc garage care e destul de buna
https://www.pcgarage.ro/......on-vega-8/

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru RăzvanSTO):

Da dar ai cerut ceva pana in 1500 lei.