| PenguinGaming a întrebat:

As dori propuneri pentru niste boxe extra bass, vreau sa ascult trap si bass boosted. Pretul maxim de 80 lei.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce boxe crezi ca gasesti la 80 de lei? Niște trompete care se aud ca cru.

| PenguinGaming explică (pentru CristiDinBucuresti):

In prezent am boxe la 30 de lei care se aud perfect + au si bass. Dar vreau ceva mai bun decat astea. Sigur gasesc ceva la pretul asta.

| nicu991 a răspuns (pentru PenguinGaming):

Măăă... credeam ca sunt singurul nebun care ascultă mixuri trap si alte derivate

| GabiDumitrescu a răspuns:

Poate voiai sa zici 800 de lei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Extra Bass? Vrei sa auzi un zgomot destul de jos pe tot timpul melodiei? Nu, mersi...trebuie sa fie acompaniat asa usor si de celelalte elemente.
Eu am niste Philips in pretul ala, se aud bestial...de la Altex. happy
Tot Trap ascult showinking

| PenguinGaming explică (pentru anonim_4396):

Multumesc dar marca mai exact? Macar sa ma uit la specificatii sa vad si eu cum sunt.