| ovstand a întrebat:

As dori sa achiziționez un laptop de gaming de maxim 4000 lei.
Inca nu m-am hotărât ce laptop, asa ca as vrea o lista cu laptopuri.

2 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Salut.
Nu ai nevoie de o lista
Uite acesta ar fi cel mai bun mai ales ca e dedicat pentru Gaming si e si reducere de 600 lei
http://www.emag.ro/......DFVYDYBBM/
Dar nu iti recomand Laptop daca vrei Gaming! Nici macar daca calatoresti. acum gasesti un monitor oriunde daca calatoresti sa iti duci un PC.
Un PC de 4000 lei poti sa il faci de 2-3 ori mai performant ca acel laptop.
Niciodata nu as alege laptop cand vine vorba de gaming. Un PC e mult, mult peste un Laptop la performanta.
Bafta.

| ovstand explică:

Multumesc. Chiar e un laptop bun, mai bun decat ce găsisem eu. Stiu ca un Pc e mai performant, dar prefer laptopul, deoarece e mai usor de luat pe unde te duci. + ca nu o sa il folosesc numai la gaming. Intentionez sa învaț editare si am si cursuri de programare la care am nevoie de el. Gamingul este o alta pasiune de a mea si banuiesc ca un laptop de aceasta categorie poate duce si alte poveri. Nu vreau sa îmi cumpăr separat, fiindcă chiar as da multi bani.