| ExTegra_Andy_1997 a întrebat:

As dori sa achizitionez o camera de actiune si nu stiu care... bugetul este 500 lei, am de ales intre Evolio iSmart 4k, care costa 250 lei si KitVision Edge HD30W la 500 lei. Pe care o recomandati? Ma gandesc ca evolio nu poate fi cine stie ce, dar cica filmeaza 4k la 25 fps, si 1080P la 60fps.Multa lume lauda camera asta,dar nu stiu ce sa cred. Kitvision-ul imi inspira incredere, dar filmeaza la 1080i, si nu are 4k...
Ce parere aveti? Aveti idee de alte camere,eventual mai bune, sau echivalente? As vrea neaparat 60 fps la 1080... (credeti ca este mare diferenta intre 1080p si 1080i?)
Mersi!

1 răspuns:
| Voicu_Toma_2000 a răspuns:

Cauta un GoPro hero3 Sh, nu filmeaza 4k din cate stiu dar filmeaza mult mai bine ca ce ai spus tu, Sau Hero4, Hero5 dar acestea 2 sar de bugetul de 500 lei