| cristiansonix a întrebat:

Salut, as dori sa achizitionez o camera foto, ce-mi recomandati? Am primit niste recomandari cu privire la 800D, avand in vedere bugetul de pana-n 3000 lei.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bani aruncati, la ce i ti trebuie aparat foto, esti fotograf profesionist? Nu are telefonul cameră bună? Performantă, părerea mea nu da banii pe aparat foto pe care NU ai unde sa il folosesti, si cand vrei sa il vinzi numai i ei pe el cît ai dat, plus că o cameră foto are nevoie de card de memorie sa stochezi mii de poze, si de baterii acumulatori ca se descarca repede, nu este deloc o solutie camera foto deoarece trebuie sa o transporti in gentuță specială si este foarte incomodă, ai telefonul suficient.