| edy423 a întrebat:

As dori sa achiziționez un laptop pe care sa il folosesc la informatica (liceu) si care sa ma tina 3-4 ani. Sugestii? Precizez
ca nu vreau sa fie foarte scump. Mulțumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Salutare. Defineste ce inseamna "nu foarte scump". ceva de 15.6 preferabil, nu? Vrei sa te si joci pe el sau?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu vrei unul bun si pe nimic, nu există asa ceva, decît sa il primesti cadou de la părinți, deci vezi cum îi vei convinge sa i ti cumpere, laptopurile bune sunt scumpe, iar cele mai vechi si ne performante care te țin un an gasesti si cu 500 lei. Caută pe olx.

| anonimg a răspuns:

Unul care sa te tina bateria mai mult: https://www.emag.ro/......D4841JBBM/
Ori te poti orienta catre o tableta si ii cumperi o husa care sa o folosesti ca suport/stand.
Nu ne-ai spus si pretul in care te poti incadra.

| Zaygon a răspuns (pentru anonimg):

Asta e o gluma proasta.