| TutankamonOficialu a întrebat:

As dori sa achzitionez o box portabila ca sa i-o fac cadou unei rude. Buget maxim 500-600 ron (poate sa fie si de pe OLX dar sigilat). Ma gandeam la un JBL Charge 3 nou de la magazin sau un JBL Charge 4 sigilat de pe olx. Daca aveti alte boxe care se aud bine si sunt in bugetul meu va rog sa mi le recomandati!

Răspuns Câştigător
| Alexandrionelu a răspuns:

UE Megaboom.
Plusuri:
Sunet clar chiar și la maxim; egalizator din aplicație; extrem de rezistenta la apa, praf și cazaturi; autonomie foarte bună.
Ideala pentru outdoor / excursii etc.
Minusuri:
1. Găsești și boxe care se aud mai tare la aceiași bani, dar cu mai puține "opțiuni".
2. Este conceputa pentru rezistenta, nu pentru eleganta. Adică arata ca un termos.

3 răspunsuri:
| Gabriel_Ianis_2000 a răspuns:

Charge 3 nou
Sau am eu o myria care se aude la fel ca charge 3, e 80 lei

| Username272 a răspuns:

Am sa iti sugerez o boxa, putin mai scumpă, dar merită toti bani, de la JBL daca mai strângi putin adică 150 lei, o sa o impresionezi total, o am si merge foarte bineee un bass foarte bun, claritate foarte bunahttps://m.emag.ro/......D3VBLVBBM/

| Al3x998 a răspuns:

UE Megaboom recomand.