| gtr2rr3 a întrebat:

As dori sa cumpăr acest joc http://www.altex.ro/need-for-speed-nfs-pc și am niște intrebari:
-jocul trebuie instalat pe pc sau me joc direct pe cd?
-suporta pc.ul meu jocul? (4gb memoria și 500gb hdd)
Mulțumesc pentru răspuns!

4 răspunsuri:
| DryIce a răspuns:

"suporta pc.ul meu jocul? (4gb memoria și 500gb hdd) "" hahaha ce tare. Frumos ca zici de rami si hard dar nu si de cpu si gpu. Esti tare. Si da jocul se instaleaza probabil ca la sc2 cu cont online unde verifica daca ai licenta, ceva de genu. Ai fost tare cu faza aia rolling on the floor

| CPAElites a răspuns:

"suporta pc.ul meu jocul? (4gb memoria și 500gb hdd) "
Astea sunt importante la tine? Spune dracu ce procesor si placa video are sistemul...
Jocul cere minim 6gb ram!

| gtr2rr3 explică:

Procesor AMD

| DryIce a răspuns (pentru gtr2rr3):

=) esti trol? zi omule ce model e, detalii. Amd a facut 1 suta de modele, care ai tu? ce placa video ai? sa nu zici si la asta ca amd rolling on the floor