| pattlebass a întrebat:

As dori sa filmez un intro pentru server-ul meu de MC, dar asta e o alta poveste... Voiam sa va intreb daca exista un site care iti filmeaza ecranul online deoarece mi-sa virusat PC-ul de atatea ori incat acum imi e frica sa instalez chiar si o aplicatie gen Steam sau Grand Theft Auto 5, etchappy. Va multumesc anticipat! big grin

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai daca nu esti in stare sa-ti pui un antivirus...

| pattlebass explică (pentru K0sti):

Am avut Bidifender, Avast, AVG..., dar exista unii virusi care nu sunt detectati de antivirus (exemplu: cei care iti restrictioneaza accesul la internet)

| K0sti a răspuns (pentru pattlebass):

Ma indoiesc ca Bitdefender nu a detectat...
Avast si AVG sunt glume! Ca sa ma convingi imi trebuie fapte, nu vorbe, nu am incredere in ce ziceti voi!

| pattlebass explică (pentru K0sti):

Buna! Daca vrei fapte instaleaza chesti „random" de pe NET si o sa vezi nu numai fapte, ci si Service-ul pentru PC-uri.
Nu mai vreau sa mai lungim discutia asta, asa ca te-as ruga sa o lasi banta.
Cu stima,
EnderGames