| NlCKY a întrebat:

As dori sa imi cumpar niste boxe deoarece m-am cam saturat sa ascult muzica la laptop. Nu prea sunt cunoscator, deci habar n-am ce ar trebui sa caut. Nu ma intereseaza puterea boxelor, nici basul, ci calitatea sunetului. Ascult muzica clasica destul de mult, deci banuiesc ca ar fi important sa aiba un ambitus destul de mare. Nu dispun de foarte multi bani, as vrea sa dau pana in 400 de lei pe ele. Aveti ceva idei? Merci anticipat!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sistem Genius 5.1 gasesti pină in 400 lei. Sau Logitech cum t i-a zis si WaterDrop. Cele m ai ieftine sisteme le gasesti pe Olx cu preturi negociabile.

| WaterDrop a răspuns:

Pentru calitate mergi pe gama Logitech, ca sa iesi si mai ieftin. Poti sa gasesti un sistem 5.1 pana in 400 de lei.

Răspuns utilizator avertizat