| DGCosmin a întrebat:

As dori sa imi cumpăr o pereche de casti wireless in-ear ieftine de maxim 1 milion.Imi puteti spune, cei care aveti, de care aveti si daca se aud bine?

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Wireless sub nici o forma. Bani aruncati pe geam. Astea cu fir sunt sfinte. Xiaomi Mi Piston Basic aici + Brainwavz M2.

| Bizon95 a răspuns:

Https://www.emag.ro/......-4/casti/c
toate au 4 stele
daca esti dispus sa dai 140lei
https://www.emag.ro/......-5/casti/c
asta are 5 stele

eu personal NU mi-as lua casti fara nici un fir, astea care sunt in link-urile de mai sus au doar fir-ul care se pune dupa gat, asa ca iti e foarte usor sa le scoti din urechi si sa le lasi sa atarne, dar MAI ALES, daca iti cade una din ureche, nu stai sa o cauti pe sub scaune, sub roti, sau calca cineva pe ea

| Dalmore a răspuns:

Skullcandy Smokin buds 2, mi se par okay, 130 la ofertă pe eMAG.

| Mete0ra a răspuns:

Skullcandy