| r2222 a întrebat:

As dori sa ma ajutati cu un sfat cv.Am un iphone 6 si s-a inchis ecranul subit în timp ce stăteam și încercăm să deschid o aplicatie si acum primesc notificări dar ecranul nu se aprinde.Stiti vreo metodă de a il repornii? Eu mai am o problema, butonul home nu funcționa și fără ala nu stiu cum mai pot da restartare.VA ROG MULT SA IMI DATI UN SFAT CV! ati mai pățit VA ROG MULT SA MA AJUTATI DACA PUTETI! chiar nu stiu ce sa mai fac

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Gabriel9707 a răspuns:

La problema cu butonul de acasa ar fi o rezolvare, dar din moment ce ecranul nu functioneaza nu prea merge. Totusi daca se rezolva cumva uite aici un ghid ca sa faci sa apara un buton home pe ecram:
https://gadgets.ndtv.com/......pad-648588