| Daniel_Alexandru_Mircea_1993 a întrebat:

As dori sa ma ajutati sa imi aleg un cooler pentru laptopul meu. El este un Lenovo G505s. Multumesc anticipat. big grin

Răspuns Câştigător
| Daniel_Alexandru_Mircea_1993 explică:

Aici scrie pana la 17", poate la celelalte;
http://www.pcfun.ro/standuri-coolere-notebook/thermaltake/massive-v20/

| Daniel_Alexandru_Mircea_1993 explică (pentru Daniel_Alexandru_Mircea_1993):

Multumesc nu am vazut partea acea cu 17'' scuze. Multumesc din nou pentru ajutorul oferit.

5 răspunsuri:
| buzucan a răspuns:

Eu am asa ceva. http://cache.recomandare.info/2014/03/cooler-deasupra.jpg
E ieftin, costa sub 50de lei, se alimenteaza prin usb. ai grija sa alegi unul care sa ventileze "gaurile laptopului" si sa iti elimine aerul cald.

| Daniel_Alexandru_Mircea_1993 explică (pentru buzucan):

Da problema este pe partea stângă a laptop-ului se încinge ca naiba. Multumesc pentru ca mi-ai raspuns la intrebare.happy big grin

| Daniel_Alexandru_Mircea_1993 explică (pentru valentin75):

Nu stiu ce sa zic Valentin ce mi-ai propus tu este sub 16'' si nu cred "fără supărare" ca imi merg la laptop. Oricum multumesc pentru ca mi-ai raspuns la intrebare. happy big grin