| Virus50c a întrebat:

As dori sa-mi schimb telefonul cu altul mai nou. Ce mi-ati recomanda in bugetul meu de 1200-1300 RON?
Va rog sa puneti mai multe telefoane ca sa am mai multe optiuni!
A si as vrea sa fie Android. Dau funda!

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ai de unde alege de mai jos http://www.pcgarage.ro/......a-la-1400/

| EpicWIN a răspuns:

Toti care spun ca android-ul este praf, as dori sa vina cu acest argument dupa ce au incercat sistemul de operare, care este peste iOS cu mult..., iar la bugetul tau de 1200-1300 RON, ti-as sugera sa te indrepti spre Samsung Galaxy SI/ S II

| cal3star a răspuns:

Lasa androidu e infect. ia-ti iphone 4 de pe okazii...
ia-ti telefon de calitate plus ca iOS ( adica sistemul de operare al iphoneului) are sute de mii de aplicatii foarte ok, androidul e decat o copie care se misca si greu si are aplicatii care toate seamana intre ele si naspa...

| lungudragos a răspuns:

Sfatul meu ar fi urmatorul. Mai strange si tu niste bani iar peste cateva luni va aparea iphone 4s.

| Jorah a răspuns:

Samsung Galaxy Mini? Mi-am dat cu pararea mea personala! E un telefon foarte bun care tinte mult timp si te ajuta. Daca nu vrei cu touch te asigur sa iti iei Nokia sau Sony Ericson.

| ghepardul13 a răspuns:

IPhone este cel mai bun