| Manu_Babi_Ionut_1993 a întrebat:

Salut, as dori sa pun o intrebare!
Am laptop i 5 si placa video nividia 840 m si nu imi merge chiar asa de bine
PS: Aia de unde am luat pc-ul mi-au zis ca mere numai si numai windows 8 sau 10, dar eu am 7
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| dragalasuul a răspuns:

Pai si ce vrei acuma? Da upgrade la windows

| Georgescu_Radu_1981 a răspuns:

Poti sa-i instalezi Windows 10. Este o diferenta destul de mare intre FPSurile de pe alt Windows si cele de la 10.

Eu mi-am facut upgrate acum vreo 2 luni de la Windows 7 la 10, iar FPSurile mi-au crescut cu vreo 20-30.

| K0sti a răspuns:

Si daca pui win 8 o sa mearga mai bine, o sa zburde...bai copilasi...