| xipho a întrebat:

As dori sa stiu ce stetari trebui sa fac la facebook pt ca unul din prietenii din lista sa poata vedea numai ce vreau eu din ceea ce postez? Ms!

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Pai in dreptul postarii tale, da-i unde scrie distribuit pentru prieteni/public, si da-i pe butnul personalizat, unde mai jos scrie numele prietenului pe care nu vrei sa vada acea postare.

Bft!

| xipho explică:

Varianta asta o stiam, dar la fiecare postare pe care o fac va trebui sa umblu la setari? Ma gandeam ca exista si o varianta permanenta