| Warcraft1995 a întrebat:

Salut as dori sa stiu cum imi instalez programul java pe telefon doarece numi citeste nici un joc adica formatul. jar am un lg ke970 shine am acolo orange world java da degeaba imi apare mereu cand incerc sa instalez un joc conexiunea a esuat, iar instalarea nu este completa. Incercati sa reinstalati.
CE sa fac sa pot instala jocuri linistit?

Răspuns Câştigător
| iedolar a răspuns:

Depinde si ce jocuri bagi trebuie sa fie la fl cu rezolutia telefonui te sfatuiesc daca vrei sa bagi jocuri pe telefon bagati netu pe el daca esti pe Orange poti sal bagi gratis apeland *100# apesi 4 apoi dai pe optiuni de date si apoi dai pe incerca net gratis si cand ai bagat netu intra pe www.wapdam.com si gasesti acolo numai jocuri formatate pentru. telefonul tau

1 răspuns:
| DaNyEl64 a răspuns:

Ai incercat.jad?