| GeoGz a întrebat:

As dori sa stiu daca merita sa cumpar iPod Touch 4th Generation. Lasand la o parte pretul, as dori o lista cu avantaje si dezavantaje, sau pur si simplu un raspuns argumentat calumea. Si bineinteles, ofer FUNDA!
Si inca ceva, voi ce ati alege intre Samsung Galaxy S3 si iPhone 5. Raspunsul in aceeasi maniera ca si la prima intrebare. Multumesc anticipat, voi tine cont de toate raspunsurile dumneavoastra.

2 răspunsuri:
| criskiss50 a răspuns:

Dezavantajul la ipod este ce componente are.adica este o diferenta mare dintre iPod Touch 4th Generation si iphone 4 spre exemplu.adica,eu am iPod Touch 4th Generation, DAR nu pot sa joc jocuri (

| Hei_Monel_1988 a răspuns:

Vand Ipod Touch 4g/16G/White.Sigilat.