| BosuteMici a întrebat:

Salut, as dori sa va intreb cum se numeroteaza melodiile pe un stick usb, astfel incat atunci cand folosesc stickul in masina sa se redea melodiile in ordinea dorita de mine.
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| ChristianS a răspuns:

Merge sigur, eu am 257 melodii. Iti dai seama cat mi-a lua sa le numerotez. Nu este niciun program, cel putin, eu nu am gasit. Sunt programe care le poate ordona in ordine alfabetica, dar nu te ajuta cu nimic. Nu trebuie sa le faci pe toate o data.

5 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Uite asa:
001. nume melodie
010. nume melodie
100...

| BosuteMici explică (pentru horia2012):

Si va merge asa?

| BosuteMici explică (pentru horia2012):

+ ca am cam 400 de melodii e cam mult de scris de mana, ceva program de redenumire in masa?

| ChristianS a răspuns (pentru BosuteMici):

Merge sigur, eu am 257 melodii. Iti dai seama cat mi-a lua sa le numerotez. Nu este niciun program, cel putin, eu nu am gasit. Sunt programe care le poate ordona in ordine alfabetica, dar nu te ajuta cu nimic. Nu trebuie sa le faci pe toate o data.

| ChristianS a răspuns:

Music01.cda
music02.cda...
music10.cda...
dai rename si scrie asta
poti sa schimbi cuvantul ^music^
daca nu merge ia-ti un converter din mp3 sau mp4 in cda
succes
ps:incearca si fara.cda daca nu iti merge! happy

| BosuteMici explică (pentru ChristianS):

As dori mai multe detalii te rog, ce e cu extensia.cda?